ЯК СПЛАЧУВАТИ БЕЗПЕЧНО ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ

Подорож, який прекрасний момент! Ви перевіряєте, що зібрали всі потрібні речі, взяли квитки на літак і щасливі! Всі ці процедури необхідні і захоплююче, але є ще один важливий аспект, до якого треба поставитися серйозно: гроші. Звичайно, ви захочете пройтися по магазинах і придбати сувеніри, одяг, спробувати нові страви, купити щось в аеропорту і так далі.

Кілька років тому існувала лише одна опція оплати – готівкові кошти; і сьогодні така опція є ефективною у разі подорожей в країни, які значно відрізняються від вашої, коли вам необхідно відвідати пункт обміну валют і купити необхідну валюту, але іноді це може бути дуже витратним процесом. Люди звикли подорожувати без запасного плану, в разі якщо готівкових коштів не вистачить для покриття всіх своїх витрат, і це може привести до значних проблем в чужих країнах, так як у людей просто може не бути необхідної валюти для проведення платежів.

ІНТЕРНЕТ ТА ЙОГО НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ

На щастя, інтернет дає можливість користуватися цифровими грошима, що революційним способом поліпшило способи здійснення грошових переказів і різних оплат. COVID криза значно збільшив використання інтернету в різних щоденних активностях, наприклад в навчанні, в роботі, в покупках, сплатах щомісячних рахунків і так далі. В добавок, всі грошові операції повністю змінилися; тепер ми можемо здійснювати будь-які оплати через інтернет. Всі ці зміни також вплинули на сферу подорожей; тепер у нас з’явилися альтернативи безпечних оплат, менш складних і виключають використання пунктів обміну валют з високими тарифами.

 

Одним із зручних способів проведення оплат під час подорожей є використання грошей, збережених в електронних гаманцях, додатках, на кредитних і міжнародних платіжних картах. Всі ці опції допомагають нам зменшити дороге використання готівкових коштів.

МІНУСИ ВИКОРИСТАННЯ ТІЛЬКИ ГОТІВКИ ПІД ЧАС ПОДОРОЖЕЙ

Важливим є наявність «плану Б» під час подорожей щодо використання грошей; що буде, якщо ви позбудетеся повністю готівки під час перебування в іншій країні? Що буде, якщо в разі необхідності у вас не буде необхідної суми готівки? Уявіть, що ви хочете придбати сувеніри або товари, щоб забрати їх додому, але у вас недостатньо готівки? Можливо, хтось вкрав всі ваші наявні запаси? Це тільки деякі приклади того, що може статися, якщо ви візьмете з собою певну суму готівки при поїздці в іншу країну.

 

І що тоді робити? Завжди майте мінімум дві опції оплат в зарубіжних країнах, це може бути кредитна карта на всякий випадок, готівкові кошти, електронний гаманець, який можна використовувати при міжнародних розрахунках, також ви можете отримати міжнародну платіжну карту в вашому банку. Це не означає, що вам назавжди треба забути про готівки, фактично, багато країн можуть попросити вас показати грошові кошти, щоб довести, що ви є туристом і можете покривати свої витрати, в такому випадку ви можете мати частину бюджету в готівковому вигляді і частина – на електронному гаманці або на банківських рахунках.

РОЗСИЛКА НОВИН

Введіть вашу електронну пошту тут і щотижня отримуйте нашу останню розсилку новин!

Зв’яжіться з нами