ЯК EXPRESSCOMP ПРАЦЮЄ

ЯК EXPRESSCOMP ПРАЦЮЄ

Коли ви робите рішення з приводу відкриття рахунку у нас, ви можете побачити, як це легко – здійснювати грошові операції, зберігаючи при цьому час і гроші! Як вже було сказано, у нас є 3 різних пропозиції для вас, наші агенти готові допомогти вам вибрати найбільш оптимальний варіант.

 

Expresscomp – це платформа онлайн платежів з великою кількістю трансакційних опцій для клієнтів, які люблять купувати товари та послуги, зберігати, відправляти і отримувати кошти з-за кордону:

  • По-перше, ви можете контактувати з одним із наших агентів з приводу вибору потрібного для вас рахунку, після цього ви входите і знайомитеся з інтерфейсом нашого сайту, який легкий у використанні, деталізований і готовий супроводжувати ваші операції в режимі 24/7.
  • По-друге, ви почнете користуватися нашим сайтом, і ви зможете прив’язати ваші карти, ви можете поповнити ваш рахунок протягом декількох годин, відправляти гроші, отримувати гроші і навіть зберігати їх! Крім цього, ви можете здійснювати оплати за ваші улюблені покупки м допомогою нашого нового інтегрованого електронного гаманця.
  • І в останню чергу, після реєстрації на нашому сайті і початку використання вашого рахунку, ви отримаєте перевагу збереження інформації про кожну вашої транзакції, таким чином ви зможете управляти своїми фінансами кращим чином!

РОЗСИЛКА НОВИН

Введіть вашу електронну пошту тут і щотижня отримуйте нашу останню розсилку новин!

Зв’яжіться з нами