ПРО НАС

Ласкаво просимо в Expresscomp! Довгі години наполегливої ​​праці і навчання дозволили нам стати правильним вибором для клієнтів на кшталт вас! У цьому розділі ви познайомитеся з нашою чудовою командою, кожен з нас готовий надати вам будь-яку допомогу в проведенні онлайн платежів. Ми щодня поліпшуємо наш сайт, тому ви точно не зіткнетеся з проблемами під час проведення платежів.

КОМАНДА

boss

ШОН ПЬЄР МЮРО

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ТА ЗАСНОВНИК

«По-перше, я хочу подякувати нашій команді за допомогу в реалізації моєї мрії, компанія Expresscomp була заснована 3 роки тому Родріго і мною. Ми були двома молодими людьми, що мріють про створення кращої платформи онлайн платежів, і ми до сих пір працюємо над цим! »

work-2

РОДРІГО МІЧЕЛ

СПІВЗАСНОВНИК

«Запам’ятайте мої слова! Ми наполегливо працюємо над тим, щоб стати кращим сайтом для здійснення платежів у всьому світі; велике спасибі нашим клієнтам, які довіряють нам і дозволяють бути кращим сайтом кожен день. »

Ми покладаємося на професіоналів, які розробили нові стратегії і підходи до формування нового бренду на ринку проведення платежів в інтернеті. Наш ДИЗАЙНЕР САЙТУ – АЛАЙ РОМ, прекрасно підготовлений і постійно покращує інтерфейс сайту, наш АНАЛІТИК – БРЕНДА МОЛЛІС, часто висуває нові ідеї як поліпшити роботу нашої системи платежів, наш ГОЛОВА СЛУЖБИ КЛІЄНТСЬКОЇ ПІДТРИМКИ – ФІЛІП БОЙЄР, знаходиться на чолі підготовки агентів служби клієнтської підтримки та переконується в тому, що всі вони повністю готові відповісти на будь-які ваші питання, наш МАРКЕТИНГОВИЙ АГЕНТ – РОЗАЛІЯ ЛОПЕЗ, допомагає нашому сайту бути впізнаваним в сфері проведення онлайн платежів , і останнє, наш ФІНАНСОВИЙ ЕКСПЕРТ – ГЕНРІ ГАРНЬЄР, який з нами для того, щоб створювати унікальні фінансові плани для вас і ваших бізнесів.

worf-f-2

АЛАЙ РОМ

ДИЗАЙНЕР САЙТУ

worf-f-1

БРЕНДА МОЛЛІС

ДИЗАЙНЕР САЙТУ

work-1

ФІЛІП БОЙЄР

ГОЛОВА СЛУЖБИ КЛІЄНТСЬКОЇ ПІДТРИМКИ

client-1

РОЗАЛІЯ ЛОПЕЗ

МАРКЕТИНГОВИЙ АГЕНТ

client-5

ГЕНРІ ГАРНЬЄР

ФІНАНСОВИЙ ЕКСПЕРТ

РОЗСИЛКА НОВИН

Введіть вашу електронну пошту тут і щотижня отримуйте нашу останню розсилку новин!

Зв’яжіться з нами